فایل ویدئویی مقالات ارائه شده در وب کنفرانس ترانسفورماتور با محوریت هوشمند سازی

کنفرانس بین‌المللی ترانسفورماتور امسال به دلیل شرایط ناشی از کرونا به صورت وبینار و آنلاین برگزار شد. آقای مهندس مهدی جمالی به عنوان مدیر فروش منطقه‌ای  MR، آقای دکتر پدرام الهامی‌نیا به عنوان مدیرعامل شرکت انرژان و آقای مهندس فرهاد رحیمی به عنوان رئیس هیأت مدیره شرکت انرژان مقالاتی را در این وبینار ارائه کردند. هر 3 مقاله با محوریت هوشمندسازی ترانسفورماتور ارائه شد و راهکارها و محصولات مختلف MR برای مانیتورینگ و بهره‌برداری هوشمند از ترانسفورماتور را معرفی کردند. در ادامه می‌توانید ویدئوی هر 3 ارائه را مشاهده نمایید.

مقدمه‌ای بر هوشمند سازی ترانسفورماتور

آقای مهندس جمالی در این وبینار ضمن تاکید بر حضور شرکت MR در ایران و تداوم ارائه خدمات به شرکت‌های ایرانی، مقدمه‌ای در مورد هوشمندسازی ترانسفورماتورها مطرح کردند.

معرفی ETOS به عنوان راهکاری برای هوشمندسازی ترانسفورماتور

آقای مهندس رحیمی در ابتدای ارائه خود با مطرح کردن چالش‌های موجود در صنعت ترانسفورماتور، امکانات و مزایای استفاده از ETOS در رفع این چالش‌ها را معرفی کردند.

سنسورهای هوشمند MSENSE برای مانیتورنگ بوشینگ، گازهای محلول و نقاط داغ

آقای دکتر الهامی‌نیا نیز در ادامه‌ی معرفی راهکارهای هوشمندسازی ترانسفورماتور، ویژگی‌های فنی 3 سنسور از خانواده MSENSE برای مانیتورنگ هوشمند بوشینگ، گازهای محلول در روغن و نقاط داغ را معرفی کردند.